338 відгуків
promo_banner

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Магазин учбової літиратури www.booksyard.od.ua Книжковий Двір - "Увесь Світ на Книжковій Полиці"
Team Together 4 Pupil's book
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Team Together - інноваційний підручник з англійської мови для початкової школи, націлений на командну роботу і розвиток комунікативної компетенції. Курс Team Together забезпечує автентичну середовище для спілкування і навчання. Компетентнісний підхід та сучасні освітні технології захоплюють і учнів, і вчителів. Цікаві історії, творчі завдання, веселі мультфільми перетворюють навчання в природний пізнавальний процес.

Серія підручників Team Together сфокусована на становленні успішної особистості XXI століття. Ретельно підібраний навчальний матеріал є хорошою основою для освітньої бази і для формування світогляду. Завдання і вправи створюють комунікативні ситуації, підштовхуючи дітей до невимушеного спілкування англійською мовою.

Підручник Team Together враховує психологічні особливості та потреби сучасних дітей. Курс постійно тримає в тонусі, стимулюючи збільшувати базу знань, умінь і навичок. Аудіо-та відеоконтент використовується як для знайомства з новою темою, так і для доведення мовних умінь до автоматизму. Читання, письмо та аудіювання відбувається на основі цікавого матеріалу. Team Together вчителя забезпечує всім необхідним для навчання молодших школярів і в класі, і дистанційно.

Основні характеристики Team Together:

● розділ Culture дає дітям практичні знання про життя англомовних країн;

● розділ CLIL дає можливість проходити деякі тими з основних шкільних предметів англійською мовою;

● граматика подається так, щоб учні в ході діяльності самостійно аналізували матеріал і відкривали граматичні правила;

● лексика постійно накопичується і відпрацьовується на всіх етапах уроку, навчання супроводжується привабливою наочністю;

● тексти для читання, письма та аудіювання розкривають цікаві дітям цього віку тими;

● розділ English in Action стимулює активний словниковий запас. Учням пропонується використовувати природну сучасну англійську мову.

Основні
Виробник Pearson Longman
Країна виробникВеликобританія
Вивчення мовиАнглійська
Мова виданняАнглійська
СтанНовий
  • Ціна: 430 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner